Hurdacı | Hurda Fiyatları 2023

 Hurdacı

Hurdacı genel anlamda özelliğini yitiren, çalışmayan ya da bundan sonra kullanılmayan gereçlerin toplanılarak, geri dönüşüme yine kazandırılmasıdır. Bunlar belirli bir orana eriştikten sonra eritme işlemleri yapılarak, kullanıma yine kazandırılır.


Ham maddeler üretimin esas taşını oluşturmaktadır. Fakat masraflı bulunduğu amacıyla daha eskiden imal edilen fakat bundan sonra kullanılmayan mamüllerin geri dönüşümü daha az masraflı çözümler üretmektedir. Böylece tabiata da katkıda bulunmaktadır.


Hurda kapsamına yalnızca metal değil pek çok gereç girer. Eğer kullanmadığınız mamüller varsa bunları en iyi, güncel fiyatlar üzerinden satma imkanınız bulunmaktadır. Kullanılmayan sobalar, radyatörler, plastik eşyalar, iş yeri malzemeleri bu kapsama girmektedir. Hurdacı firması olarak size hizmet veren firmamız, en güncel fiyatlardan süratli şekilde çözüm bulmanıza yardımcı olmaktadır.


Hurda Kapsamında Neler Alınmaktadır?

Her ne kadar hurdalar bundan sonra işe yaramayan malzemeler olarak görülse de tanınan aksine fazlası geri dönüştürülebilir yapıdadır. Bunların geri dönüştürülmesi hem doğayı korumakta, hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.


Hurdacı doğrultusundan verdiği hizmetler bu amaçla büyük ehemmiyet taşımaktadır. Her geride bıraktığımız gün kullanılmayan malzemelerin yükselmesi da ehemmiyetini yükseltmektedir. Bu kapsamda fazlası malzeme alınmakta olup bazıları şu şekildedir;


Bunun yanı sıra hurdacı firması saniyesel mutfak malzemeleri, lokanta ve cafe malzemeleri, konteyner alımı, sandviç panel alımı gibi eşyaların alımını da yapılmaktadır. Firmamız deneyimli ekipleriyle yüksek standartlara sahip hizmetler sunmakta olup, adresinizden alım yapmaktadır. Eğer iletişime geçerek adresinizi belirtirseniz, kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.


Hurdacılığın Yararları Nelerdir?

Hurdacı doğrultusundan verdiği hizmetler ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Zira bundan sonra kullanılmayan mamüller eritilerek yine ham madde yapıldığı amacıyla üstünlük sunmaktadır. Böylece doğayı da korumaktadır.


Bunun yanı sıra hayat alanlarınızdaki ve iş yerlerinizdeki bundan sonra kullanmadığınız mamüllerden, eşyalardan kurtulmanızı sağlar. Genellikle evlerde hareket kısmı daha kısıtlı bulunduğu amacıyla yararlanmadığınız, bundan sonra kullanışsanız duruma gelen malzemeler yalnızca lüzumsuz yer kaplar.


Bunlardan kurtularak daha geniş alanlara kavuşabilir, evinizi daha rahat kullanabilirsiniz. Bu hal iş yeriniz amacıyla de geçerlidir. Eğer deponuzda fazlası malzeme varsa fakat fazlası bundan sonra atıl duruma düşmüşse bunlardan kurtulabilirsiniz. Böylece yeni bir depo açmanın masraflarından da kurtulabilirsiniz.


Üstelik hurda satış işlemlerinde malzemeler alınırken ücret ödendiği amacıyla üstünlüklı duruma geçebilirsiniz. Bunun amacıyla yalnızca en yakın hurdacı ile iletişime geçmeniz gerekir. Firmamız irtibat sonrasında adrese anında gelmekte olup bütün değerlendirmeleri anında yapmaktadır. Bunun amacıyla 7/24 bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.


Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Günümüzde süratli şekilde ilerleyen teknoloji, sarfedilen aletleri, eşyaları da kısa sürede atıl duruma getirmektedir. Bunlara da hurda adı verilir. Bunlar çinko, metal, bakır, elektronik ve daha fazlası kategoride olabilir.


Bunlar satın alınırken fiyatlar, değişik konulara göre değerlendirilmektedir. Satın alıncak hurdanın ham maddesi en mühim konulardan biridir. Zira en değerlilerini metaller oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra kaç kilogram ağırlıkta bulunduğu da ücretleri etkilemektedir.


Bu amaçla en yakın hurdacı arıyorsanız, fiyatlar amacıyla iletişime geçerek detaylı bilgi vermeniz gerekir. Böylece ortalama bir rakam elde edebilirsiniz. Ekipler de geldiği vakit yerinde araştırma yaparak, size net sayılar sunabilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini her vakit ehemmiyetsemekte olup bunu sağlamak amacıyla güncel ve yüksek sayılar öneri etmektedir.


HURDACI HURDA FABRİKASI

Türkiye’nin en büyük hurda ve geri dönüşüm tesisi olan hurdacı firması sizlerin de hurdalarına ev sahipliğinden memnun olur. Sizler de büyük bir hurdacı ile nakit karşılığı sürekli çalışmak istiyorsanız firmamız size anında keşif ekibi göndersin.


(0534) 967 34 66

Gökhan Şimşek – Şirket SahibiHurdacı Hurda Alanlar

Sarı Hurdası

Sarı musluk, vana, pirinç, eski eşyalar ve bir çok yerde tespit edilen sarı hurdaları gerçek pirinç olarak ödeme sağlanır. Sizde hurda sarı satmak amacıyla anında ara.


Alüminyum Hurdası

Alüminyum hurdası profil, kazan, tabak, küpeşte imalat atıkları gibi bir çok hurdalar yerinde değerinde ve nakit karşılığı alınır.


Kurşun Hurdası

Eski tesisat hurda kurşunları, cami ve minare kurşunu, atış kısmı kurşunu, olta kurşunu gibi bir çok hurda kurşun tipleri alan firmamız sizlere güncel hurda kurşun fiyatı öneri etmektedir..


Çinko Hurdası

Çinko hurdası daha sık oranda çatılarda kullanılmakta ve eski binalarda bulunmaktadır. Siz de çinko hurdalarınızı bizi arayın gelelim ve sökümünü gerçekleştirelim.


Borsa değerleri

Günlük olarak hurda borsa değerleri güncel listesini sizlere sunuyoruz.


Son Teknoloji ekipman

Sistem kasa kamyon, tır, kargolar ve polimli vinçlerimiz her tonajda hurda alımı amacıyla sizlere hizmete hazır beklemektedir.


Son Teknoloji ekipman

Sistem kasa kamyon, tır, kargolar ve polimli vinçlerimiz her tonajda hurda alımı amacıyla sizlere hizmete hazır beklemektedir.


Hızlı Hizmet

Size en yakın hurdacı ile 15 dakikada adresten hurda alım hizmeti.


Seçkin Personel

Seçkim 74 kişilik personelimiz sizlere hizmet amacıyla gece gündüz daima hazır beklemektedir.


Profesyonel hizmet

Uzman ekip ve mühendislerimiz sizlere keşif ve adrese bedava ulaşım sağlamaktadır..


Hurdaci Firmamız Hakkında

Hurdacı firması olarak kurumsal bir şirketiz. Hurdacı olarak Türkiye çapında 76 il ve 185 ilçede hurda alım hizmeti vermekteyiz.  Ana şube ve büromuz olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında iki adet ana şubelerimiz mevcuttur. Türkiye de bir ilke imza atarak her il ve ilçeye tonajlı alım amacıyla hizmet sağlamaktayız. Sizler de her vakit güncel fiyatlar altında hurda satmanın fırsatını firmamız ile yaşayabilirsiniz. Sizlere en yüksek hurda fiyat garantisi altında hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Çünkü firmamız sizlerden değil sürümden kazanmayı tercih etmektedir. 1996 senesinde İstanbul Esenyurtta kurulan firmamız bundan sonra ülke geneline sizler vasıtası ile açılmış ve hhzimeti sizlerin ayağına kadar getirmiştir. Hurdacı pazarında dev firma olan Şirketiiz her türlü geri dönüşüm belgelerine sahip ve her tonajda hurdaları nakit alma gücündedir.Sizde hurda satmadan evvelce kesinlikle bizden fiyat öneriyi isteyin…

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Farmasi Üyelik, Üye Ol, Üyelik Şartları

En Son Seçim Haberleri, Anketler, Partiler ve Adaylar | SEÇİM ZAMANI